Projekt

Produkcja nadruków na folii, opakowania foliowe z nadrukiem,
projekty opakowań

W naszej firmie zajmujemy się kompleksową realizacją laminatów foliowych PET PE. W skład naszych działań wchodzi także produkcja nadruków na folii, co pozwala na umieszczenie na ich powłoce na przykład znaku firmowego albo informacji o asortymencie. Co jeszcze jesteśmy w stanie zaproponować? Jako że dokładamy wszelkich starań, by wszyscy klienci korzystający z naszych usług byli zadowoleni - produkcja nadruków na foliach, jak i samych folii oraz laminatów barierowych i reszty asortymentu jest realizowana według przesłanych nam wytycznych.

Wykonujemy rozmaite elementy i opakowania, z czego warto wymienić, chociażby etykiety, woreczki, folie Flow Pack, specjalistyczne folie do maszyn rolowych czy laminaty z nadrukiem. Gwarantujemy, że proponowane przez nas produkty wyróżniają się odpowiednią wytrzymałością i opłacalnością, a tym samym jesteśmy przekonani, że spełnią wszelkie Państwa oczekiwania!

NASZA MISJA

Sprawić aby towary pozostały świeże, poprzez zapewnienie klientom najlepszych rozwiązań dotyczących opakowań, zarówno w handlu detalicznym i cateringu, jak i w przemyśle spożywczym i sektorze opakowań. Produkcja nadruków na folii oraz inne usługi wykonywane są z dużą starannością.

SPECJALIZUJEMY SIĘ...

... w graficznym "ubiorze" wszelkich opakowań: foliowych, etykiet, kartonów i innych. Pasja w pracy i życiu skutkuje perfekcją poprzez wysokiej jakości nadruk fleksograficzny na foliach i laminatach. ULTIME produkuje opakowania foliowe z nadrukiem zachęcające do kupowania, próbowania i częstego używania produktów spożywczych oraz innych towarów. Używamy tworzywa sztuczne wtedy, jeśli jest to bezpieczniejsze dla zdrowia, środowiska i niestety nie można użyć papieru.

DOŚWIADCZENIE

Wysoko wykwalifikowani graficy dbają o to, by końcowy efekt często przekraczał wymagania naszych klientów. Dzięki temu opakowania foliowe z nadrukiem odznaczają się swoim unikatowym wyglądem. Cel ten osiąga się dzięki dużemu doświadczeniu zespołu Ultime, a także zaangażowaniu intelektualnemu i artystycznemu. Oczywiście nasza praca to znacznie więcej niż projekt graficzny, ale po jego wdrożeniu klient otrzymuje gotowe folie, laminaty z niesamowitymi nadrukami, które zdecydowanie poprawią jego / jej produkt końcowy...


OFERUJEMY

Projekty graficzne

Projekty graficzne.

Specjalizujemy się w graficznym „ubiorze” wszelkich opakowań: foliowych, etykiet, kartonów i innych. Największe doświadczenie mamy we fleksograficznych nadrukach wysokiej jakości na foliach i laminatach. ULTIME sprawia, że opakowania zachęcają do kupna, spróbowania i częstego korzystania z produktowy spożywczych oraz innych towarów. Nasi graficy dbają, aby projektowanie opakowań odbywało się na najwyższym poziomie, a końcowy efekt sprostał wymaganiom naszych Klientów. Udaje się to dzięki długoletniemu doświadczeniu, zaangażowaniu intelektualnemu i artystycznemu. Oczywiście nasza praca nie kończy się na samym projekcie, oferujemy gotowe folie i laminaty oraz opakowania foliowe z nadrukiem.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

Nadruki na foliach, woreczkach i laminatach

Nadruki na foliach woreczkach i laminatach, flexo HD oraz roto.

Produkcja nadruków na foli i laminatach wykonywana jest w technice flexo HD. Nowoczesny park maszynowy — pozwala na uzyskanie zamierzonego celu i wiarygodne odtworzenie projektu; Na opakowaniach o powtarzalności do 850 mm możemy drukować do 10 kolorów. Na opakowaniach wielkoformatowych tj. powyżej 850 mm nadruki możemy komponować z 8 kolorów. Oprócz tego produkcja nadruków na folii opiera się głównie na technice KODAKA, w sytuacji uzasadnionych nakładem lub specyfiką nadruku proponujemy naszym klientom także nadruki w systemie ROTO. Głównymi zaletami zastosowania wysokiej liniatury jest możliwość druku zdjęć w dużej rozdzielczości oraz osiąganie przejść tonalnych do bardzo niskich wartości procentowych. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez wiele lat pracy doprowadziły do stworzenia unikalnego rozwiązania, którego dwiema głównymi zaletami są bardzo wysoka wydajność i niezawodność pracy na liniach pakujących oraz konkurencyjna cena.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

Folie do maszyn rolowych

Folie do maszyn rolowych (dolne i górne).

Folia dolna PAPE do termoformowania służy do pakowania próżniowego lub w mieszaninie gazów obojętnych (MAP) na maszynach rolowych. Nasze folie do maszyn rolowych są wielowarstwowe, mają szeroki zakres temperatur zgrzewu, charakteryzują się odpornością na przebicie i doskonałą termo-formowalnością. Oprócz tego oferowane przez nas folie do maszyn rolowych wyróżniają się także wysokim połyskiem i transparentnością – dlatego uznawane są za folie termokurczliwe. Folie do maszyn rolowych górne z nadrukiem lub bez nadruku mają za zadanie prezentować atrakcyjnie zapakowany produkt, a także stanowią barierę dla tlenu i zabezpieczają na długi okres zapakowany produkt.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie


Folie FlowPack i FlowVac

Folie FlowPack i FlowVac.

Oferujemy różnego typu folie flowpack do pakowania w maszynach przepływowych, zarówno poziomych, jak i pionowych. Nasze folie flowpack spełniają specyficzne wymagania stawiane do pracy z takimi maszynami: konieczność uzyskania szybkiego i silnego zgrzewu (HOT TACK) w krótkim odcinku czasu. Do tego służy dodatek metalocenu w polietylenie o odpowiednich parametrach. Dodatkowo, ponieważ po uzyskaniu próżni opakowanie wypełnia się atmosferą gazów modyfikowanych (MAP), opakowanie (zgrzew) musi wytrzymać podwyższone ciśnienie, jakie jest wywierane na zgrzew i folię flowpack. Prędkość pakowania, jakie możemy zapewnić to 12 do15 cykli na minutę.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

Osłonki poliamidowe i barierowe

Osłonki poliamidowe i barierowe.

Oferujemy kilka rodzajów osłonek, których wachlarz zapewnia opakowanie różnych rodzajów produktów wędliniarskich. Od najbardziej popularnych rodzajów stosowanych w produkcji wędlin o specjalnie formowanych kształtach do osłonek wiankowych czy osłonek do wędlin podwędzanych, parzonych, podsuszanych i surowych. Folie barierowe zapewniają duża ochronę danego produktu przed dostaniem się niepożądanych czynników zewnętrznych do wnętrza opakowania. Posiadamy również w ofercie osłonki odpowiednie do nadziewania drobnymi kawałkami przetworzonego mięsa oraz całymi fragmentami szynki. Laminaty barierowe sprawdzają się doskonale pod kątem technologii, pozwalając tym samym uzyskać wymagane właściwości produktu końcowego. Takie laminaty barierowe doskonale sprawdzają się do różnego rodzaju produktów spożywczych o wydłużonym okresie przydatności do spożycia.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

Folie termokurczliwe i woreczki PAPE

Folie termokurczliwe i woreczki PAPE.

Woreczki barierowe termokurczliwe do mięsa i serów oferowane przez nas produkowane są z użyciem innowacyjnych materiałów i technologii. Charakteryzują się unikalnym połączeniem bardzo wysokiej wytrzymałości mechanicznej, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości folii, a co się z tym wiąże – znacznym obniżeniu ilości produkowanych odpadów. Laminaty PET/PE posiadają przy tym doskonałą zgrzewalność, co wyróżnia je na tle innych materiałów tego typu oferowanych na polskim rynku. Laminaty PET PE charakteryzują się wysoką kurczliwością oraz barierowością dla tlenu i wilgoci. Materiał przez nas stosowany, z którego produkowane są laminaty foliowe nie zawiera chloru, przez co jest mniej uciążliwy dla środowiska naturalnego. Posiada wewnętrzną warstwę EVOH, która wydłuża dodatkowo okres przechowywania produktów. Bardzo duża przezroczystość i połysk pozwalają na estetyczną, atrakcyjną prezentację pakowanego wyrobu. Jako jedni z niewielu dostawców folii oferujemy laminaty z nadrukiem fleksograficzny na woreczku jedno- lub dwustronny synchronizowany z możliwością użycia 10 kolorów na każdej ze stron, a także doradztwo i współpraca w zakresie projektowania szaty graficzne.

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

Etykety termiczne i ozdobne

Etykiety termiczne i ozdobne.

Etykiety w rożnych branżach są coraz częściej stosowane, długość i warunki przechowywania produktów spożywczych, stawiają wyjątkowe wymagania etykiecie, która powinna być rozwiązaniem skonfigurowanym indywidualnie do określonego środowiska. Zastosowanie wyselekcjonowanych materiałów najwyższej jakości oraz właściwej technologii w produkcji etykiet samoprzylepnych gwarantuje jej prawidłowe użytkowanie. Etykiety samoprzylepne powinny być wykonane z materiałów certyfikowanych, nie zawierających metali ciężkich, mających atesty do kontaktu z żywnością, i zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna) oraz GHP (Dobra Praktyka Higieniczna).

Więcej szczegółów - wyślij zapytanie

JAKOŚĆ

Polityka Jakości w naszej firmie jest realizowana poprzez:

 • naprawdę szybką i rzetelną realizację zamówień,
 • możliwość przechowywania rezerwy magazynowej,
 • kompleksowe oferowanie produktu od spersonalizowanego projektu poprzez realizację po transport,
 • oferowanie nowych rozwiązań w zakresie projektowania, sprawdzonych w praktyce, opartych na własnych doświadczeniach,
 • fachowe doradztwo i konsultacje w zakresie oferowanych produktów, tak, aby dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla obu stron,
 • rzetelność i poczucie odpowiedzialności we współpracy z Klientem,
 • szybkie reagowanie na zmianę potrzeb Klienta,
 • wdrożenie, stosowanie i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001

Logo SGS Logo GMP

KONTAKT

Dane teleadresowe

ULTIME Dominik Winczura

ul. Załęska 82
35-322 Rzeszów


NIP: 815 137 07 79
Tel. kom.: + 48 530 597 260
Tel. kom.: + 48 602 479 590
Tel.: 17 200 04 60
E-mail: biuro@ultime.com.pl
Wyślij zapytanie ofertowe
* - pola wymagane

RODO

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH KLIENTÓW I KONTRAHENTÓW FIRMY ULTIME DOMINIK WINCZURA

Realizując obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych osobowych), zwane RODO, informujemy że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma ULTIME Dominik Winczura, ul. Załęska 82, 35-322 Rzeszów, zwana dalej Administratorem.
 2. Dane kontaktowe Administratora: www.ultime.com.pl; telefony kontaktowe +48 17200 0460, + 48 530 597 260 lub +48 602 479 590.
 3. Podstawami prawnymi przetwarzania Państwa danych osobowych są przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
 4. Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu:
  1. realizacji umowy - art. 6 ust. 1 lit. b RODO,
  2. wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze - art. 6 ust. 1 lit. c RODO,
  3. realizacji prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO.
 5. Odbiorcami Państwa danych osobowych są:
  1. upoważnieni pracownicy firmy ULTIME Dominik Winczura,
  2. podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa,
  3. podmioty uczestniczące w realizacji umowy.
 6. Zgodnie z przepisami RODO przysługuje Państwu prawo do żądania od Administratora danych dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 7. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do urzędu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia współpracy, a po tym czasie przez okres dochodzenia ewentualnych roszczeń pomiędzy stronami z tytułu umowy lub obowiązującego prawa.
 9. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.
 10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.